SANDPLAYING – PÍSKOVIŠTĚ

Absolvent kurzu se naučí využívat jeden z možných kreativních nástrojů pro práci s dětmi, dospělými i rodinami pro oblast poradenství i terapie a bude si tak moci rozšířit svůj vlastní rejstřík možností, jak s klienty pracovat. V rámci semináře si osvojí principy využívání pískoviště a práce s ním, pozná jeho možnosti a limity, indikace a kontraindikace použití. Skrze vlastní sebezkušenost v roli nácvikového „klienta“ i trénink v roli „terapeuta, poradce“ si osvojí základní dovednosti, jak pískoviště používat. Absolventi kurzu tak budou mít jak teoretické poznatky o tomto nástroji, tak praktické zkušenosti a skrze ně nabyté dovednosti, jak s pískovištěm pracovat.

Rozsah: 16h

Forma: Kurz

Zaměření: PRÁCE S KLIENTY

Vzdělávání je určeno: Sociálním pracovníkům, pracovníkům v sociálních službách, psychologům, pedagogickým pracovníkům, školním metodikům prevence

Co Vám vzdělávání přinese: Schopnost využít nový nástroj, který  Vám usnadní práci s klienty v nesnadných životních situacích.

Minimální počet účastníků: 15

Cena: 2.500,- Kč / osoba

Číslo akreditace: A2020/0668-SP

Není-li vypsán termín, lze seminář objednat pouze v případě naplnění min. počtu 15 účastníků. Pro bližší informace kontaktujte vedoucí CVA.