freeimage-1960431-webVelmi rádi bychom touto cestou poděkovali městům, krajům, ministerstvům i soukromým firmám a všem našim příznivcům za jejich podporu v průběhu roku 2017. Díky těmto donátorům jsme mohli úspěšně pracovat s dětmi, mládeží a dospívajícími, ale i s jejich rodiči, učiteli a dalšími pedagogickými pracovníky, ale také s uživateli drog a alkoholu a blízkými výše uvedeným skupinám na zlepšení kvality jejich života. Zaměřujeme se především na preventivní programy ve školách i mimo ně, na vzdělávání pedagogů a sociálních pracovníků, pracujeme s celými rodinami v rámci poradenských služeb, staráme se o děti a mládež a jejich trávení volného času, snažíme se o sociální a zdravotní stabilizaci drogově závislých klientů, zvýšení jejich kompetencí k řešení životních situací a zvýšení odolnosti vůči různým formám rizikového chování. Podílíme se také na ochraně veřejného zdraví, spolupracujeme s odbornou veřejností na zvyšování kvality poskytovaných služeb a aktivně ovlivňujeme odborné i právní prostředí neziskového sektoru v České republice.

Díky podpoře ze stran donátorů jsme mohli letos klientům nabídnout naše služby v Centrech primární prevence v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji, v N klubu – nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež v Nymburce, v Centru rodinného poradenství, v Centru intervenčních programů a vzdělávacích aktivit, v Kontaktním centru v Mladé Boleslavi a v Centru terénních programů Středočeského kraje. Aktivně působíme ve více než třiceti obcích Královéhradeckého, Pardubického a Středočeského kraje.

Letos se nám, kromě zachování a dalšího rozvoje již existujících služeb, podařilo zejména významně posílit všechna Centra primární prevence a nabídnout školám a pedagogům širokou paletu vzdělávacích kurzů. Úspěšně také pokračuje naše spolupráce se Laxus z.ú. pod hlavičkou LSA.partners.

Za podporu tedy děkujeme těmto městům, krajům, ministerstvům a firmám:

 

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR  Logo
Ministerstvo zdravotnictví ČR

Královéhradecký kraj Logo - česká verze

ŠKO-ENERGO, s.r.o. sanceprodeti NROS

Bakov nad Jizerou

Bakov nad Jizerou

Benátky nad Jizerou

Benátky nad Jizerou

Bělá pod Bezdězem

Bělá pod Bezdězem

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Čelákovice

Čelákovice

Kosmonosy

Kosmonosy

Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou

Mělník

Mělník

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

Mnichovo Hradiště

Mnichovo Hradiště

Neratovice

Neratovice

Nymburk

Nymburk

Pardubice

Pardubice