Děkujeme!Semiramis z.ú. je profesionální organizace s dlouholetou tradicí v poskytování odborných služeb, zaměřených na závislostní a další rizikové chování. Praxe v oblasti drogových služeb nás naučila, že se vyplatí problémům předcházet a při jejich řešení věnovat pozornost jednotlivcům, rodinám i jejich okolí.

Do naší cílové skupiny spadají především děti, mládež a dospívající, ale i jejich rodiče, učitelé a další pedagogičtí pracovníci, ale také uživatelé drog a alkoholu. Mezi naše cíle patří sociální a zdravotní stabilizace klientů, zvýšení jejich kompetencí k řešení životních situací, posílení a podpora funkčního rodinného prostředí, zvýšení odolnosti klientů vůči různým formám rizikového chování, podílení se na ochraně veřejného zdraví, spolupráce s odbornou veřejností na zvyšování kvality poskytovaných služeb a aktivní ovlivňování odborného i právního prostředí neziskového sektoru v ČR.

Abychom naše poslání naplnili, provozujeme Centra primární prevence v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji, nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Nymburce, Centrum rodinného poradenství, Centra intervenčních programů a vzdělávacích aktivit, Kontaktní centrum v Mladé Boleslavi a Centrum teréních programů Středočeského kraje. Celkem tak působíme ve třech krajích.

Letos se nám, kromě zachování a dalšího rozvoje již existujících služeb, podařilo zejména významně posílit všechna centra primární prevence a nabídnout školám a pedagogům širokou paletu vzdělávacích kurzů. Společně s Laxus z.ú. jsme se sdružili pod hlavičkou LSA.partners.

Za podporu, díky které jsme mohli letos klientům poskytovat naše služby, tedy děkujeme:

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
Ministerstvo práce
a sociálních věcí ČR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
Ministerstvo školství, mládeže
a tělovýchovy ČR
 Úřad vlády České republiky – Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky
Úřad vlády České republiky
Rada vlády pro koordinaci
protidrogové politiky
Ministerstvo zdravotnictví ČR
Ministerstvo zdravotnictví ČR

Královéhradecký kraj
Královéhradecký kraj
Středočeský kraj
Středočeský kraj

ŠKO-ENERGO, s.r.o.
ŠKO-ENERGO, s.r.o.

Bakov nad Jizerou
Bakov nad Jizerou
Benátky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou
Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Bezdězem
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Brandýs nad Labem

Stará Boleslav
Čelákovice
Čelákovice
Jičín
Jičín
Kosmonosy
Kosmonosy
Kralupy nad Vltavou
Kralupy nad Vltavou
Mělník
Mělník
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Mnichovo Hradiště
Mnichovo Hradiště
Neratovice
Neratovice
Nymburk
Nymburk