Někdo projde životem zcela bez problémů. Někoho tíží ztráta blízkého člověka, někdo žije s vážnou chorobou, někdo právě umírá. Každý z nás má svůj osud a každý z nás něco umíme, něco děláme, něčemu se věnujeme.

My pomáháme najít ten správný směr. Sami na to ale nestačíme. Je mnoho lidí, se kterými se denně potkáváme. Mnoho z nich zatím neví, který směr je v jejich životě ten správný. Rádi bychom pomohli všem, kteří to potřebují, ale naše finanční možnosti jsou omezené.

Pomáhejte spolu s námi najít ten správný směr. Libovolnou finanční částku můžete zaslat na účet

166 699 448 / 0300

Všechny finanční příspěvky budou užity na naplnění našeho poslání. I malé dary jsou velkou pomocí. Potvrzení o výši daru Vám rádi na vyžádání vystavíme.

Děkujeme Vám, že pomáháte spolu s námi!


Nechcete posílat peníze na účet? Zkuste GIVT.cz Semiramis z.ú. je registrován na GIVT.cz. To je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy – zákazník/ce některého z internetových obchodů – nakupujete a GIVT.cz z vašeho nákupu zasílá vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty. Vás to přitom nestojí ani korunu navíc:

GIVT_letacek_no-2 Jak funguje nákup přes GIVT.cz

Internetové obchody platí GIVT-u za každý nákup zákazníka, který k němu přijde přes webovou stránku GIVT.cz. 50 % a více z této sumy pak GIVT.cz posílá na podporu vámi zvolené organizace.

Uvažujete-li tedy o tom, jak nás podpořit, zkuste GIVT.cz. Nebude Vás to nic stát a nám to pomůže plnit naše poslání. Děkujeme!