O nás

O nás

Centrum primární prevence Semiramis o.s. (dále jen Centrum PP) poskytuje služby v oblasti specifické primární prevence rizikového chování.

Pracovníci Centra PP působí na druhých stupních běžných základních škol a základních škol praktických a nižších stupních víceletých gymnázií.

S dětmi se pracuje na podpoře zdravého životního stylu, na rozvoji osobnosti a na posilování pozitivních mezilidských vztahů a vzájemné tolerance.

Škole a jejím pedagogům je poskytováno poradenství ohledně Minimálních preventivních programů, metodické vedení, informace o různých formách rizikového chování, pomoc v krizových situacích, vzdělávací aktivity ve formě interaktivních seminářů a supervize.

Centrum PP poskytuje také služby pro rodiče, laickou i odbornou veřejnost.

 

Centrum primární prevence a jeho programy jsou spolufinancované Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR. Více v záložce Projekt EU a Projekt EU - Vzdělávání školních metodiků prevence.

 
 

              

Nástěnka

Hledáme terénního pracovníka

09.05.2016

Semiramis z.ú. hledá nového kolegu do Centra terénních programů Středočeského kraje. Nástup dle dohody, vhodné i pro dálkové studenty. více

Primární prevence formou deskové hry
Aktuality Hledáme lektory/lektorky primární prevence rizikového chování

Hledáme lektory/lektorky primární prevence rizikového chování

08.04.2016

Máte zájem o práci s dětmi a mladými lidmi? Vidíte smysl v preventivních aktivitách a chcete být jejich odbornou součástí? Líbí se Vám ... zde


Poděkování za podporu našich služeb v roce 2015

Poděkování za podporu našich služeb v roce 2015

23.11.2015

zde


Připomínkujte mělnický komunitní plán

Připomínkujte mělnický komunitní plán

23.09.2015

zde


Prázdninové experimenty s alkoholem mohou ovlivnit děti i dlouho po prázdninách

Prázdninové experimenty s alkoholem mohou ovlivnit děti i dlouho po prázdninách

25.08.2015

Zeptáte-li se nezletilých, kteří mají zkušenosti s alkoholem, kdy se k němu poprvé dostali, často odpoví, že právě během prázdnin. ... zde


další aktuality
Bor-IS
Výroční zprávy